dárkové poukazy pro vaše blízké !!!
nový internetový obchod
- detailní recenze terenního vozíku v Trophy Booster - zde
aktualizováno:13.9.2012
VOLEJTE 483 311 603 nebo 731 441 608

invalidní vozíky - novinky

...dárkové poukazy pro vaše blízké....

dárkový poukazNebaví Vás řešit otázky, co koupit Vašim rodičům či blízkým? Potěšte je něčím, co má opravdu smysl. Vždyť co potěší více, než-li potřebná věc ? Domníváme se, že poskytujeme pouze potřebné věci.

Rádí Vám vyrobíme dárkový poukaz na "míru". Do poukazu Vám napíšeme přesně to, co chcete darovat - ať již zimní fusaky pro jízdu, nové baterie nebo celý vozík !!!

Jak objednat dárkový certifikát ???

- vyberte si požadovaný produkt, který chcete darovat (může to být i sleva např 20% na nákup vozíku)

- kontaktujte nás tel. e-mailem - domluvíme detaily - na poukazu může být obrázek a jméno toho, komu poukaz darujete

- domluvíme detaily ohledně produktu tzn. předvedení, zaplacení, kdy se má dodat apod.

Chystané pozimní slevy u vybraných typů vozíků - nyní probíhá

BOGI IPřipravili jsme pro Vás první dvě chystané podzimní invalidní vozík ANYTOURslevy u vozíků BOGI I  - sleva 6.500,-Kč a ANYTOUR 4014 - sleva 10.000,-Kč. Tak jste se právě možná dočkali. Skladem prozatím jsou.

15.10.2009 pro Váš zimní provoz - textilní kabela nebo zimní obleček ZDARMA ke každému vozíku

Až do odvolání platí akcička, že při nákupu jakéhokoliv vozíčku dostanete od nás větší či menší dárek. Pro objednávku do 30 tis. Kč je to textilní nepromokavá kabelka ušita přímo pro Vaše potřeby. Pro objednávku do 40 tis. Kč obdržíte textilní nepromokavý obleček omyvatelný - detaily zde a při objednávce nad 40 tis. Kč obdržíte špičkový, v České republice ušitý kožešinový obleček s upínáním na sedačku.
15.9.2009 nákup na splátky

S radostí ozmaujeme, že vozíky od nás si může nyní koupit opravdu každý. Zaplaťte jenom 1/10 ceny od odvezte si vozíček. Levnější vozíky jsou tak od 1700 kč, nejdražší od 4000 Kč.... a to již za tu svobodu a nezávislost stojí. Nakoupit na splátky můžete v našem e-shopu, kdy u každého vozíku je dole obrázek "nákupujte výhopdně na splátky". Takto jednoduše jej můžete koupit.

23.6.2009 - první stříšky pro vozíky

Konečně jsme se dostali k výrobě stříšek pro nejrpodávanější vozíky. Kolik z Vás, využívající vozík, již propršelo na cestě pod střechu? Očekáváme, že během příštího týdne uveřejníme a začneme prodávat tuto velmi praktickou věc. Stříška bude upevněna na zadní straně každého z vozíku, bude snadno rozložitelná (na přepravu se skládá jako do desky) čímž Vám ji budeme moci bez problémů posílat . Cenu je nyní krásných 3800,-Kč. Kopit ji můžete přímo zde.

Těšíme se, že se těšíte :)

23.6.2009 - obnova sborového domu v Železném Brodě

Po důkladném zvážení veškerých aspektů jsme se rozhodnuli finančně podporovat obnovu sborového domu v Železném Brodě. Za každý prodaný vozík tak darujeme 1000,-Kč do fondu oprav tohoto sborového domu. Velmi jsme zvažovali, jakou formou podpořit dobrou věc....a že jich je...

Věříme, že se určitě nebudete zlobit.

Děkujeme za podporu

FOTO ze dne 6. - 11.6.2009 - Výstava AUTOTEC 2009

6. - 11.6.2009 - jsme na výstavě AUTOTEC 2009

Ve dnech 6. - 11.6.2009 si Vás dovolujeme pozvat na největší výstavu automobilů v ČR - AUTOTEC, kde budeme součástí hlavního doprovodného programu. Vozy označené logem invalidy budou mít vjezd až do areálu, kdy Vám ZDARMA zapůjčíme elektrický vozík, abyste si prohlédli, pokud Vás to zajímá:) vozy.
Samozřejmě budeme rádi, přijdete-li si prostě vyzkoušet a porovnat jednotlivé modely. Na místě budeme poskytovat letáky, které nabízejí 5% slevu na všechny modely.

Naleznete nás mezi pavilony P a Z (Z pavilon - ten kulatý)


Srdečně Vás proto zveme do Brna.


klikněte pro zvětšení

DUBEN - tříkolka LUNA v akci - nyní 26.900,-Kč

Jako každý měsíc, tak i na duben jsme přichystali další ze zajímavých slev. Na měsíc duben je to kráska mezi tříkolkami - LUNA PRIDE. Potřebujete-li tak vozík pro jízdu ve městě a chcete opravdu pohodlí společně s velkou silou, neváhejte.
Detaily vozíku zde.

3.3.2009 Nové slevy vozíků - UKONČENO

Trophy Booster 5 (detaily) a Pride Luna (detaily)

27.1.2009 Další zlevnění dvou modelů

Jelikož máme dost vozíků Trophy Booster 5 (detaily) a Pride Luna (detaily) a byli bychom rádi, abychom je prodali, přistoupili jsme ke zlevnění těchto dvou skútrů. Vynikající Trophy Booster 5 nyní můžete mít za sympatických 24.900,-Kč a "těžkotonážní" Pride Luna za 29.900,-Kč. Oba vozíky jsme připraveni okamžitě doručit, samozřejmě si je můžete přijet vyzkoušet, budeme rádi. SAMOZŘEJMĚ DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR
Upozorňujeme, že tato cena se očekává pouze do konce února 2009 !!!Po únoru budou ceny na normálu, tzn. Trophy Booster 5 29.900,- a Pride Luna 31.900,-Kč.

9.12.2008 Nepropadejte panice

Média nás opět bombardují jak je všechno špatně, doléhající celosvětová hospodářská krize apod. Na rovinu je třeba napsat, že mít peníze na bankovním účtu je dnes nebezpečnější, než si koupit třeba právě vozík. Udělejte to tak, kupte si vozík a nyní Vám ke každému dáme ještě obleček na jízdu v ceně (do konce r. 2008). Detaily o oblečku zde

2.11.2008

ušetřete 8.000,-Kč, malý velký BOGI pět ve slevě nyní za 16.900,-Kč, původní cena 24.900,-Kč

9.10.2008

Výprodej vynikajících vozíků Trophy Booster 5 právě teď pro Vás. Pokud jste očekávali výprodej, tak jste se dočkali. Doporučujeme tento vozík za opravdu vyjímečnou cenu. Skladém pár kusů. Okamžitě k dispozici.

25.9.08 - zahájen prodej na Slovensku

Díky častým dotazům našich slovenských kolegů jsme se rozhodnuli a zrealizovali jsme prodej vozíků i na Slovensku. Připravili jsme slovenskou internetovou prezentaci www.invalidne-voziky.sk, kontaktní informace zde.

22.9.08 - rozšíření naší nabídky o nové modely BOGI 1 a BOGI V

Nyní se nám podařilo zajistit modely pro nejskromnější uživatele - vozík BOGI V a na druhém konci pomyslného stupínku pro nejnáročnější uživatele nově nabízíme vozík - čtyřkolka BOGI I. Oba z těchto modelů jsou prakticky nové, najeto cca 5-15 km.

12.9.08 zlevnění vynikajícího vozíku LUNAelektrické skutr LUNA

Abychom umožnili všem zájemcům zakoupit vynikající pohodlný vozík LUNA. rozhodnuli jsme se trvale snížit cenu u tohoto vozíku.  Tento vozík nyní zakoupíte za zajímavých 31.900,-Kč vč. DPH. Odečteme-li od toho dalších 50% které Vám poskytne Sociální odbor, výsledná cena 15.950,-Kč je jistě velmi lákavá.

1.9.2008 ručně šité oblečky pro Vás

Při nedávné návštěve Holandska jsem obdivovali uživatelé těchto skůtrů, kteří měli na sobě velmi praktické oblečky, které je chrání před nepřízní počasí. Tuto vychytávku jsme zrealizovali a nyní Vám můžeme nabídnout námi ručně šité oblečky, které Vám velmi pomohou. Materiál vnitřní fleece, pod chodidlami omyvatelná koženka, zvrchu omyvatelný nepromokavý materiál. Na oblečku je našit reflexní pruh. Obleček je dodáván v textilním pouzdře. Cena 849,-Kč.


15.8.08 - programování řídících jednotek - diagnostika regulátorů CURTIS - špičková služba

Curtis controllerNyní Vám můžeme Váš vozík (Booster, BOGI I) naprogramovat přesně dle Vašeho přání. Je to k nevíře, že i vozíky mají řídící jednotku. Díky našemu počitači jsme schopni diagnostikovat prakticky celý vozík. Jako zajímavost uvádíme, že počítač vypíše veškeré chyby, které vozík má .např. vadný páčka plynu, vadná elektromagnetická brzda, jsme schopni změřit, jaké napětí jde do motoru apod.
Programování lze nastavit základně tyto možnosti:
- max. rychlost (vozíky bývají standartně nastaveny na 80%)
- akcelerace
- rychlost brždění
- zpoždění brždění
- max/min. rychlost na ekonomický režim
- rychlost couvání (zajímacvost - dá se nastavit rychlejší couvání než jízda vpřed:)
- max. proud apod.

TOPlist|optimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 Andrej Bokotej | powered by ABi | stavební bazar | lety na padáku i pro postižené