dárkové poukazy pro vaše blízké !!!
nový internetový obchod
- detailní recenze terenního vozíku v Trophy Booster - zde
aktualizováno:13.9.2012
VOLEJTE 483 311 603 nebo 731 441 608

...jak funguje vlastní prodej ?

...správný vyběr vozíku

Většina z Vás ještě nemá zkušenosti a potřebujete hlavně vhodně vybrat Váš budoucí vozík. A k tomu potřebujete nás, abyste dostali objektivní informace. Věřte, že je mezi vozíky velký rozdíl. Budete-li tak např. jezdit více v kopcích či na venkově, potřebujete vozík se silným motorem. Stačí-li Vám vozík jako příležitostné přibližovadlo, asi nebudete vyžadovat nejvýkonější skútr. Důležitý faktor je i tělesná hmotnost a výška. Máme vozíky i pro 140 kg jedince, i pro dvoumetrové obry :)

.. je vybráno

Máte-li vybráno, stačí domluvit termín dodání.

Dodání vozíku obsahuje:
- vlastní vozík s bateriemi
- nabíječku baterií (plně automatické nabíjení, strčíte do vozíku a o nic se nestaráte)
- detailní návod k použití konkrétního modelu vč. obrázků, přeložen z originálu a doplněn našemi zkušenostmi
- certifikát, ve kterém je kromě jiného uvedeno výrobní číslo vozíku a vyznačena záruční doba, která platí, i když vozík prodáte někomu jinému
- dodací list a fakturu

Vozíky jsou připraveny k okamžitému použití !!

Záruka a servis v praxi

Co je naši devizou je péče o naše zákazníky. Jelikož všichni klienti jsou prakticky závislí na těchto invalidních tříkolkách, řešíme případné poruchy následující cestou:
1) zákazník nám zavolá a popíše nám chybu - jelikož naše vozíky známe opravdu velmi dobře, v 98% případech tuto chybu odstraníme se zákazníkem po telefonu, jelikož se jedná o závady typu prasklá pojistka, povytažený kabel apod.

2) je li závada složitějšího charakteru, kdy zákazník není schopen závadu odstranit, měníme vozík za jiný, a to zpravidla během 2 týdnů ( samozřejmě se snažíme to vyřešit co nejdříve ) .

V r. 2008 jsme měnili 2 vozíky, první byl vyměněn během 3 hodin, druhý zákazník měl následující den jiný vozík.

Samozřejmostí je i pozáruční servis po celé ČR

TOPlist|optimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 Andrej Bokotej | powered by ABi | stavební bazar | lety na padáku i pro postižené